| Nominalna moč | 9,0 kW |
|---|---|
| Volumen ogrevanja (m3) | 225 m3 |
| Toplotni izkoristek | 80,3 % |
| Dimenzije (VxŠxG) | 964 mm x 699 mm x 490 mm |
| Dimenzije vrat (VxŠ) | 467 mm x 664 mm |
| Teža | 170 kg |
| Dimni izhod fi | 150 mm |
| Zunanji zrak fi | 150 mm |
| Povprečna poraba drv | 2,7 kg/h |
| Potreben vlek dimnika | 10 Pa |
| Dovoljeno gorivo | Les (vsebnost vlage manj kot 20%) |
| Obloga kurišča | Šamotna obloga |
Kaminski vložek HEAT 4G 70.50.04/06 je sodoben izdelek, zasnovan za učinkovito in estetsko ogrevanje bivalnih prostorov. Ta vložek združuje vrhunsko tehnologijo, ekološko naravnanost in izjemno funkcionalnost, kar ga postavlja v sam vrh ponudbe na področju ogrevalnih rešitev.
Z nazivno močjo 5,5-14,3 kW in energetsko učinkovitostjo, ki dosega 80 %, kaminski vložek zagotavlja optimalno izrabo energije. Zahvaljujoč dovršeni zasnovi omogoča enakomerno ogrevanje prostorov in hkrati pripomore k zmanjšanju porabe goriva. Priporočena uporaba suhega lesa z vsebnostjo vlage manj kot 20 % ne zagotavlja le večje toplotne učinkovitosti, temveč tudi podaljšuje življenjsko dobo samega vložka.
Posebnost tega modela je priklop na zunanji dovod zraka, kar omogoča popolnoma ločeno zgorevanje in prispeva k boljšemu zračenju notranjih prostorov. Ta funkcija je posebej pomembna v sodobnih, dobro izoliranih objektih, kjer je potreba po uravnoteženem dovodu svežega zraka ključnega pomena.
Kaminski vložek je izdelan iz visoko kakovostnih materialov, ki zagotavljajo dolgo življenjsko dobo in zanesljivo delovanje. Njegova sodobna zasnova z elegantnimi linijami omogoča, da se neopazno vklopi v vsak interier, hkrati pa steklo vrat zagotavlja čudovit pogled na plamene. Delovanje vložka je prilagojeno tudi okoljevarstvenim standardom, saj izpolnjuje zahteve direktiv EcoDesign in drugih evropskih normativov.
Kaminski vložek HEAT 4G 70.50.04/06 je opremljen s tehnologijo, ki zagotavlja učinkovito zgorevanje ter zmanjšanje emisij ogljikovega monoksida (CO). Pri testiranju na 13 % vsebnosti kisika v dimnih plinih je model dosegel visoko stopnjo ekološke prijaznosti.
Toplotno delovanje vložka je optimizirano z možnostjo natančnega prilagajanja dovoda zraka, kar uporabniku omogoča nadzor nad intenzivnostjo gorenja in temperaturo prostora. Zaradi robustne konstrukcije in premišljene zasnove je HEAT 4G 70.50.04/06 zanesljiva izbira za dolgotrajno in udobno ogrevanje.
S kaminskim vložkom HEAT 4G 70.50.04/06 boste ustvarili prijetno vzdušje, obenem pa izkoristili sodobno tehnologijo za energetsko učinkovito ogrevanje. Ne glede na to, ali gre za tradicionalno ali moderno okolje, ta vložek nudi najboljše razmerje med estetiko, funkcionalnostjo in trajnostjo.
Za optimalno delovanje vedno uporabljajte kakovosten les z nizko vsebnostjo vlage in redno vzdržujte vložek, da bo deloval brezhibno še vrsto let.
Tehnični podatki